Klub redaktorů, moderátorů a divadelníků

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Byli jsme přitom

Kulíšek na Mezinárodním veletrhu hraček v Praze

Díky rádiu Kulíšek jsme měli tu možnost podívat se na Mezinárodní veletrh hraček v Praze Letňanech (ITEA 2008). Připadali jsme si jak v "JIŘÍKOVĚ VIDĚNÍ" . Byla tam spousta úžasných hraček , které si každý mohl nejen vyzkoušet, ale také v klidu prohlédnout. Ne  jako když vejdete do normálního obchodu  a hned vás hlídají,  jestli náhodou nekradete.

Dále nás velmi nadchlo i to, že jsme sami, až na malé výpomoce, před tolika lidmi moderovali různé soutěže ,které jsme si sami vymysleli  a sehnali i různé ceny od spousty firem, které byly na veletrhu. Soutěžili  nejen děti, ale i  dospělí .  Závodilo se  na koloběžkách, nafukovaly balonek … Kromě hlavního „pódia“ jsem organizovali ve stánku stavebnice Oblique soutěže o nejhezčí model.  Do expozice jsem přivezli také několik vlastních staveb, které jsme vytvořili už doma.

Účast byla velmi hojná. Získaly jsme  mnoho cenných zkušeností a všem náš tým ve složení  - Aneta Bednárová, Andrea Midlochová, Kristýna Schejbalová a Tereza Rejlová – doporučuje  navštívit  pražský Mezinárodní veletrh hraček příští rok.

Aneta Bednárová a Kristýna Schejbalová

www.radio-kulisek.cz

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.