Klub redaktorů, moderátorů a divadelníků

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Byli jsme přitom

Nejlepší zpěváci a zpěvačky vystoupí pod hradem Košumberk

Třetí ročník celostátní pěvecké soutěže Podhorský čtyřlístek nabídl návštěvníkům mnoho kvalitních vystoupení.  V porotě zasedli zástupci české kulturní scény nejen z Čech, ale i z Polska.

Dvě stovky soutěžících ze všech koutů České republiky a Polska zaslaly své nahrávky do základního kola pěvecké soutěže, jejíž 3. ročník uspořádala Taneční škola Bonifác ze Rtyně v Podkrkonoší. „Vybrat účastníky finále nebylo, dle vyjádření poroty, vůbec jednoduché.  V šesti kategoriích nakonec usilovalo v téměř pětihodinovém klání o co nejlepší umístění 58 mladých zpěváků a zpěvaček. Jejich výkony hodnotili odborníci na slovo vzatí. Namátkou mohu jmenovat Tomáše Katschnera,hudebního dramaturga Českého rozhlasu Hradec Králové, Martinu Pártlovou a Kamilu Nývltovou –finalistky X faktoru nebo  Stanislava Běle,company managera pražského divadla Brodway. Velmi nás potěšila i slova profesora Eduarda Klezly, kterými průběh soutěže hodnotil,“ říká Iveta Nývltová ředitelka Taneční školy Bonifác.

Vyjmenovat nejúspěšnější zpěváky a zpěvačky ve všech kategoriích by zabralo několik řádků.Kdo by měl zájem nejen slyšet, ale také vidět nositele nejlepších hlasů 3.ročníku Podhorského čtyřlístku, je srdečně zván  na konci prázdnin na společné vystoupení pod hradem Košumberk na Pardubicku, kde vystoupí v programu se zpěváky z muzikálových scén.
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.