Klub redaktorů, moderátorů a divadelníků

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Byli jsme přitom

Po porodnici v doprovodu primáře

U příležitosti znovuotevření vrchlabské porodnice navštívily moderátorky Radia Kulíšek Andrea Midlochová a Aneta Bednárová   gynekologicko-porodnické oddělení  Česko-německé horské nemocnice, které po téměř půlroční pauze znovu zahájilo provoz.

Primářem  je MUDr. Richard Vanko ( na snímku Aleše Vaníčka). Přestože je velmi časově vytížen, udělal si čas a provedl děvčata po oddělení. Otázky, které  mu položily, určitě  zaujmou většinu našich posluchaček. Přepis rozhovoru brzy uveřejníme.

„Primář MUDr. Vanko nás také ukázal celé oddělení, které je moc hezké a moderní a spíš než nemocnici připomíná domácí prostředí. Ve  vstupní  hale  je krásná fontána a stěny jsou vymalovány veselými barvami. Mně osobně se nejvíce  líbila  ,,galerie" fotografií  miminek narozených ve Vrchlabské nemocnici se vzkazy od šťastných rodičů. To je nejlepší vizitka práce lékařů. Do Vrchlabí se sjíždějí  maminky z celé republiky, které se na další  porody vracejí  a doporučují horskou nemocnici ostatním“, vzpomíná Andrea s Anetou.
  Takže všechny potencionální maminky a pacientky NEBOJTE SE! Ve Vrchlabí  je to fajn - stejně jako doma
.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.