Klub redaktorů, moderátorů a divadelníků

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Račte vstoupit

Krkonošské turistické vysílání uvádí zimní speciály

Internetové vysílání (www.radio-kulisek.cz) přiblíží návštěvníkům Krkonoš vybraná horská střediska. Po "svých" obcích provedou posluchače starostové.

" Během zimní sezóny navštívíme s mikrofonem některé starosty a vyzpovídáme je. Natočený materiál se stane základem pro naše speciály. Jejich povídání doplní informace z lyžařských areálů a krkonošských infocenter. Vydáme se také do KRNAPu nebo za členy Horské služby. A protože do Krkonoš jezdí plno osobností kulturní, sportovní a společenské scény, tak ani ony nezůstanou ušetřeny otázkám našich redaktorů," přibližuje novinky v programu Krkonošského turistického vysílání moderátor Josef Mádle.

V prvním lednovém speciálu posluchače čeká hlavní město zimních sportů Špindlerův Mlýn, po kterém je provede starosta Vladimír Staruch. V týdnu od 12.ledna 2011 se vypravíme se starostou Zdeňkem Krausem do Černého Dolu. Lyžařský areál nám představí Petr Hynek ze společnosti Mega Plus s.r.o. Během zimní sezóny se podíváme například do Janských Lázní, Svobody nad Úpou, Harrachova nebo Vrchlabí.

Krkonošské turistické internetové vysílání ( www.radio-kulisek.cz) přináší od května 2010 pozvánky, aktuality a zajímavosti z nejvyšších českých hor. Zprávy vybírají a nahrávají studenti Střední školy v Lomnici nad Popelkou.

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.