Klub redaktorů, moderátorů a divadelníků

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Zvídavý mikrofon

Bratři Ebenové se představili  v Jilemnici s pořadem Chlebíčky. Po vystoupení si Eliška Janoušová, redaktorka Radia Kulíšek, pozvala k mikrofonu Marka Ebena.

Ve světě médií je Karel Roden znám jako člověk, který nevyhledává novináře a jejich objektivy . Redaktorce Radia Kulíšek Elišce Janoušové  však pár minut na rozhovor věnoval. (Karel  Roden  získal  Českého lva 2008 jako nejlepší herec v hlavní roli  ve filmu Hlídač č.47).

 

S Davidem Gránským jsem se setkala v České Lípě, kde byl  v porotě soutěže Mladý evropský moderátor. Připomínám, že David Gránský  obsadil v  X Faktoru 7.místo.

Na Předsilvestrovské show ve Špindlerově Mlýně ji po dojezdu slalomu v cílovém prostoru zpovídala redaktorka Radia Kulíšek Eliška Janoušová. Olympijská vítězka z Pekingu je nejen výbornou oštěpařkou, ale bravurně zvládala i nástrahy slalomové trati.

Při slavnostním otvírání kuchyněk v dětském domově v Dolním Lánově zpovídala zpěváka skupiny Radoslava „Gipsy“ Bangu  Kristýna Schejbalová.

Eliška Janoušová – redaktorka Radia Kulíšek- si se Zlatou slavicí povídala na radnici v Trutnově. Naše rádio a úpická televize byla jediná média, kterým se zpěvačka po koncertě věnovala.

MUDr.Richard Vanko, primář gynekologicko-porodnického oddělení Česko-německé horské nemocnice ve Vrchlabí, poskytl rozhovor  moderátorkám Radia Kulíšek . Nejzajímavější části Andrea Midlochová a Aneta Bednárová přepsaly a nabízejí je našim čtenářům.
Redaktorky Radia Kulíšek Kristýna Schejbalová a Tereza Rejlová si na Dni otevřených dveří v DDM Jednička ve Dvoře Králové nad Labem pozvaly k mikrofonu Tomáše Hajnyše ze ZOO a sportovkyni Petru Rychterovou.

Na pódiu  2.Open festivalu pro děti v Hostinném zpívali také Maxim Turbulenc. Redaktorka Radia Kulíšek Eliška Janoušová si je po autogramiádě pozvala k mikrofonu. O čem si u stolu povídali, se dozvíte v následujících řádcích.

Známý moderátor Leoš Mareš uváděl v Hostinném 2.Open festival pro děti. K bleskovému rozhovoru si ho pozvala redaktorka dětského Radia Kulíšek Eliška Janoušová.

1  
2  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.