Klub redaktorů, moderátorů a divadelníků

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Račte vstoupit

 

Podhradí Harrachštejnu na běžeckém stadionu u hotelu Skicentrum v Harrachově ožije v únoru hrami doplněnými tanečním a šermířským vystoupením. U největšího sněhového hradu v Česku čekají na návštěvníky od 13,30 hodin Rytířské hry, které připravili redaktoři a moderátoři Krkonošského turistického vysílání. Rytířské hry doplní 13. února vystoupení taneční skupiny Black and White z dětského domova v Dolním Lánově a 19.února scénky dětské skupiny historického šermu Legenda Aurea ze Dvora Králové nad Labem.

První cizojazyčná mutace Krkonošského turistického vysílání se rozezní během února. Rozhlasové relace s informacemi a zajímavostmi z obou stran nejvyšších českých hor se budou měnit jednou za měsíc.

V tvořivých dílnách Krkonošského umělecko – mediálního (KUMF) pronikli do tajů novinářského a uměleckého zákulisí už stovky chlapců a děvčat. Po dvou úspěšných ročnících se oblíbený festival stěhuje z Jilemnice do „brány Krkonoš“ Vrchlabí.

 1.Krkonošský petanquový klub Vrchlabí uspořádal na konci uplynulého roku Vánoční turnaj. Hráči si vyzkoušeli dráhy v novém divadelním klubu.

Teploty venku klesaly hluboko pod bod mrazu, ale hráčům bylo příjemně teplo. Na umělém trávníku bojovali v pěti kolech o pohár a finanční odměny. „ Do turnaje se přihlásilo dvacet zájemců. Máme k dispozici dvě dráhy. Jedni hrají, druzí jim v pauze buď fandí, nebo se mohou občerstvit v kavárně. Tento turnaj je prvním, který jsme v divadelním klubu uspořádali,“ říká člen 1. Krkonošského petanquového klubu Daniel Bílek.

Nedávno otevřený divadelní klub tak kromě kulturních programů poslouží i vyznavačům tradiční francouzské hry.

www.radio-kulisek.cz

Internetové vysílání (www.radio-kulisek.cz) přiblíží návštěvníkům Krkonoš vybraná horská střediska. Po "svých" obcích provedou posluchače starostové.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.